przesyłki reklamowe http://afisz-reklamy.pl

Potykacze reklamowe

Jak przyciągnąć klientów?

Firmy nieustannie dążą do tego, aby mieć coraz to więcej i więcej nowych klientów. Dzięki temu zwiększa się zysk przedsiębiorstwa. Jak zwrócić uwagę potencjalnych odbiorców naszych usług? Należy zastosować stosowne środki marketingowe. W przypadku gdy chcemy jeszcze bardziej wyeksponować siedzibę firmy, warto zainwestować troszkę pieniędzy w reklamę zewnętrzną. Co na przykład warto zastosować? Przydatne okazują się potykacze reklamowe, które rzucają się w oczy przechodniom. Sprawdzają się w szczególności gdy lokal znajduje się przy ruchliwym deptaku, w wokół jest dużo innych firm. Aby klienci zauważyli potykacz, należy umieścić na nim atrakcyjne informacje, na przykład o aktualnych rabatach albo promocjach.

 Możliwość komentowania jest wyłączona.

YOU MAY LIKE

Szafy na wymiar chojnów

GADŻETY DLA FIRM POZNAŃ Firmowe gadżety Wiele firm decyduje się na zamawianie gadżetów dla siebie w celach reklamowych oraz dla swoich pracowników. Takimi gadżetami, produkcją ich, zajmuje się odpowiednia firma, którą wystarczy znaleźć w sieci. Gadżety dla firm Poznań - takie hasło odpowie nam kto w Wielkopolsce się tym zajmuje. Jak już znajdziemy dla siebie odpowiednią firmę będziemy mogli wybrać jakie dokładnie gadżety nas interesują. Długopisy, ołówki, notesy, breloki, pendrive, cukierki reklamowe, podkładki pod myszy, smycze do kluczy - to najpopularniejsze artykuły, jakie zamawiane są przez właścicieli firm. Są też również kalendarze, w najróżniejszych modelach, które można powiesić u siebie w biurze lub podarować swoim klientom, którym taki kalendarz zawsze na pewno się przyda. Cena za takie gadżety jest najróżniejsza. Zależy to też od tego w jakiej ilości będziemy je zamawiać. W Poznaniu znajdzie się odpowiednia firma, która na pewno bardzo chętnie przyjmie od nas zamówienie i wyprodukuje dla nas najfajniejsze gadżety.

Szybkie notatki z telefonem przy uchu Historia znana powszechnie. Odbieramy telefon, a w trakcie rozmowy okazuje się, że musimy coś pilnie zapisać, szukamy więc na gwałt jakiejś kartki. Najszybciej w ręce wpada nam oczywiście ta najmniejsza. I teraz trochę ekwilibrystyki. Telefon dociskamy ramieniem do ucha albo karteczkę łokciem do biurka. Jeśli mamy w tym wprawę, może się nawet udać. Tylko co z tego, skoro nasze zapiski utoną w stosie tego typu papierów. A wystarczy zainwestować w biuwar, czyli rodzaj wielkoformatowego notatnika. Pokrywa on nam całe biurko i kłopot niezliczonej ilości fiszek znika. Biuwary wykonywane są w różnych formatach (przeważnie tych dużych) i rodzajach. Najbardziej praktyczne i popularne łączą cechy kalendarza, terminarza i notatnika, a każda strona to np. oddzielny tydzień, czy miesiąc. Jeśli jesteśmy pracodawcą warto może pomyśleć o zakupieniu ich swoim pracownikom. Szczególnie, że wiele drukarni oferuje je w indywidualnym, firmowym wzornictwie. Biuwary

sitemap